נויורק עונה 2 פרק 35

נויורק עונה 2 פרק 35


אחרי שהולץ סוגר חשבון עם אפרת, כמו שהבטיח לענת בפרק נויורק עונה 2 פרק 35 בדרמת הפשע הישראלית המצליחה, העלילה סוחפת אותנו אל לב לבו של קושי חדש ומתפתח, ומעבר לסכנה המעורבת, קשה באמת להבין לאן כל זה מוביל אותנו. בפרקים הקודמים גם צפינו כיצד פרץ חושב כי הוא עושה את כל הדברים הנכונים שיובילו אותו הכי גבוה בעיניו של ג'קי, שבכלל נוזף בו על היותו חובבן ולא יותר. ג'קי מצפה לגדולות מפרץ, מה שמוביל עסקה חשאית לפעולה סתורה, והכל בנקודת שיא משמעותית. נויורק עונה 2 ממשיכה לזכות באחוזי רייטינג אסטרונומיים הודות לעלילתה המרתקת שמחזיקה את כולנו קרובים למסכים מתמיד. 


נויורק עונה 2 פרק 35 לצפייה ישירה


בנוסף לכל ההתרחשויות החדשות בדרמה הסוערת נויורק, יוסי ממשיך להפתיע אותנו כאשר הוא מאמין לכל מה ששימרית זורקת לעברו על מיה. מיה לא מאמינה שזה מה שהוא באמת חושב על הקשר ביניהם, אך בכל זאת מנסה לא להסתכסך עם יוסי, ומאמציה עולים בתהו כאשר הם הגיעו למצב של וויכוח סוער במיוחד. 


לצפייה לחץ כאן


רוצים להשתתף בסדרות ישראליות מצליחות? לחצו כאן!

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

5 thoughts on “נויורק עונה 2 פרק 35

  1. Pingback: zewsrxtfygvbjmklbvfydxcg

  2. Pingback: qazedxcrtgbjimctfc

  3. Pingback: awzexcrtygbujintfxertv

  4. Pingback: monhivydxtyvbxedrctf

  5. Pingback: qazzesxdrctfvygbrvb

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>